ID HD w ofercie Cyfrowego Polsatu

television-009-617x41617 kwietnia br. do oferty Cyfrowego Polsatu dołączył ID HD od Discovery Networks – kanał tematyczny poświęcony trzymającym w napięciu śledztwom, zbrodniom, pełnym emocji historiom, dramatom i tajemnicom. Stacja znalazła się w podstawowym pakiecie Familijnym Max HD.

Nowy kanał ID HD zajął 130 pozycję na liście Cyfrowego Polsatu i wzbogaci jeden z najpopularniejszych pakietów – Familijny Max HD. Jest dziesiątym kanałem z rodziny Discovery w ofercie największej polskiej platformy satelitarnej.

ID HD fascynuje widzów dzięki sugestywnym i pełnym emocji historiom, w których gra toczy się o najwyższą stawkę, napięcie narasta z minuty na minutę, a zaskoczenie przynosi ulgę i satysfakcję. Kanał dostarcza swoim widzom najbardziej intrygujące opowieści, bardzo osobiste i intymne szczegóły historii przyjaciół, rodzin i bliskich, co wzbudza empatię, współczucie i buduje zaangażowanie. Prawdziwe historie zaskakują, szokują i trzymają w napięciu aż do samego końca.

Pakiet Familijny Max HD wraz z nową stacją od Discovery Networks zapewnia dostęp 98 kanałów dla całej rodziny, w tym 20 w jakości HD. Klienci tego pakietu przez 4 pierwsze miesiące, które są zwolnione z opłat abonamentowych, mogą dodatkowo oglądać kanały z pakietów Film HD i Sport HD, a także treści z pakietu IPLA MIX w ramach największej telewizji internetowej IPLA. Po okresie promocyjnym klient sam decyduje, z jakich pakietów korzysta i ma możliwość ich swobodnej zmiany podczas całego okresu trwania umowy.

Na liście kanałów Cyfrowego Polsatu znajduje się obecnie ponad 140 kanałów polskojęzycznych i ponad 40 stacji w jakości HD. 10 stacji w ofercie operatora to propozycje od Discovery Networks: ID HD, ID, TLC, TLC HD, Discovery, Discovery HD, Animal Planet, Animal Planet HD, Discovery Turbo Extra, Discovery Science. Oprócz stacji kodowanych, dekodery Cyfrowego Polsatu zapewniają dostęp do ponad 500 kanałów FTA.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *