Granit strzegomski jest najlepszy

Granit strzegomski jest najlepszy

granity

Jesteśmy producentem granitu, który ma w swojej ofercie tradycyjny, posiadający wieloletnią historię granit ze Strzegomia. Ten wysokiej jakości naturalny kamień wykazuje szereg zastosowań ze względu na różne odmiany granitu.

 

W swojej ofercie posiadamy m.in. bloki granitowe, płyty elewacyjne, płyty posadzkowe, krawężniki mostowe i drogowe. Wykonujemy ponadto kostkę granitową oraz kostkę granitową z płyt, a także stopnie blokowe i okładziny stopni. Z granitu strzegomskiego możemy wykonać także przedmioty do twojego domu i ogrodu, takie jak parapety okienne i meble ogrodowe.

 

Granit ze Strzegomia jako naturalna skała pochodząca z masywu granitoidowego Strzegom-Sobótka położonego w Sudetach, jest materiałem niezwykle trwałym i odpornym na działanie czynników atmosferycznych. Z granitu strzegomskiego wykonane zostały cenne zabytki polskiego dziedzictwa kulturowego, takie jak warszawskie i krakowskie pomniki, fontanny, a także budynki użyteczności publicznej, np. dworce kolejowe. Granit strzegomski znalazł także zastosowanie poza granicami naszego kraju, np. w Berlinie, Monachium, Hamburgu i Dreźnie.

 

Granit strzegomski sprowadzany jest wprost z zakładu zajmującego się eksploatacją granitu w Strzegomiu w województwie dolnośląskim. Przyjmujemy zamówienia na elementy granitowe potrzebne do budowy dróg, chodników, budynków, a także elementów wyposażenia domu i ogrodu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

 

Dodaj komentarz