Jak wybrać okna do poddaszy?

Jak wybrać okna do poddaszy?

Okna do poddaszy nazywane są inaczej oknami połaciowymi. Najlepiej jeśli są wykonane z solidnych materiałów. Gwarantuje to bezpieczeństwo oraz energooszczędność, przez co zmniejszą się Twoje rachunki za ogrzewanie.

Okna do poddaszy tworzywowe są idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń posiadających skośne sufity, gdzie niemożliwe lub ograniczone jest zastosowanie tradycyjnych okien. Możliwość wykorzystania ich do różnych pomieszczeń sprawia, że są niezwykle funkcjonalne i uniwersalne. Idealnie sprawdzą się zarówno w łazience jak i w pokoju dziecięcym, sypialni czy bawialni.

Okna do poddaszy tworzywowe to idealne rozwiązanie, jeśli szukasz produktów bezpiecznych, solidnie wykonanych i z gwarancją długotrwałego użytkowania. Produkowane są w różnych typach i rozmiarach, co pozwala zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Okna do zespoleń są niejako przedłużeniem okien dachowych. Montowane są zazwyczaj pod oknami dachowymi. Istnieje także możliwość umieszczenia okna do zespoleń nad standardowym oknem poddaszowym. Wykonane są z rozmaitych materiałów: drewno, tworzywo sztuczne. Okna do zespoleń pozwalają na doświetlenie pomieszczenia a także poszerzenie pola widzenia.

Sklep internetowy Velset oferuje szeroki wybór okien oraz materiałów niezbędnych do montażu okien. U nas istnieje możliwość wykonania produktu na zamówienie. Okna dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Wykonane są z różnych materiałów oraz w różnych rozmiarach.

Velset oferuje okna uchylno – obrotowe, obrotowe, okna do zespoleń, do płaskich dachów, oddymiające, a także wyłazy oraz schody strychowe. Posiadamy produkty najlepszych światowych producentów.

Dodaj komentarz