Nowoczesne garaże wtapiają się w tło!

Nowoczesne garaże wtapiają się w tło!

Samochody są bardzo użytecznymi maszynami, które ułatwiają nam życie w obecnych czasach. Dzięki nim możemy się szybko dostać z miejsca na miejsce, więc posiada je znaczna część ludzi. Konieczne jest jednak trzymanie ich w garażu, by nie były narażone na oddziaływanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Kiedyś blaszane garaże były uznawane za okropne i na pewno nie pasowały do delikatnej urody ogrodów. Teraz jest inaczej!

W ogrodzie, na działce i przy domu

Nowoczesne garaże tworzone są nie tylko w standardowych wersjach, ale także na specjalne zamówienie klientów! Dzięki takim udogodnieniom każdy klient może otrzymać produkt, o którym marzy i który idealnie będzie pasował do otoczenia. Bez względu na to, czy garaż chce się postawić tuż przy domu, czy też w jakimś dowolnym miejscu ogrodu, albo na działce rekreacyjnej, zawsze może wyglądać ładnie – nawet jeśli jest z blachy!

Wśród przedstawicieli starszego pokolenia pokutuje przekonanie, że garaże blaszane nie należą do atrakcyjnych. Za dużo solidniejsze uważa się garaże z cegły, jednak posiadają one kilka oczywistych wad – po pierwsze, są droższe w budowie, po drugie więcej czasu zajmuje ich wykonanie, a po trzecie w razie potrzeby niestety nie można tak łatwo, w dowolnej chwili przesunąć ich nieco dalej. Jeśli więc komuś przyjdzie na myśl na przykład powiększenie domu, niestety będzie musiał albo dobudować fragment nad czy za garażem, albo po prostu go rozebrać. Garaże blaszane miały tyko dwie wady – niezbyt atrakcyjny wygląd i brak szczelności. Obydwa kłopoty zostały w nowoczesnych wersjach rozwiązane!

Różne kolory, okna, zadaszenia, piętra…

Nowoczesne garaże są ocynkowane lub akrylowe. Wszystkie mogą mieć różne kształty (nawet dwuspadowy dach), a nawet dodane piętra. Mogą mieć różne sposoby otwierania, a także okna po bokach i zadaszenia, które nadają im charakter małego, ogrodowego domku. Przede wszystkim zaś mogą mieć różny kolor – od wyrazistego niebieskiego, poprzez stonowany zielony, aż po farby imitujące prawdziwe drewno! Wykorzystując kolor zielony możemy ukryć garaż wśród drzew, krzewów i trawy i sprawić, że ładnie wtopi się w tło. Jednakże krycie imitujące prawdziwe drewno także jest odpowiednie – dzięki temu blacha wygląda o wiele cieplej, przytulniej. Nawet nity mogą być teraz dostosowane do reszty konstrukcji, więc naprawdę współczesne garaże blaszane doskonale wyglądają.

Jeśli ktoś szuka dla siebie blaszanego garażu i chce, żeby jego wygląd zachęcał zamiast odstraszać, a w dodatku chciałby, żeby wszystkim zajęli się profesjonaliści, powinien zajrzeć na stronę firmy CGT. To specjaliści jeśli chodzi o konstrukcje stalowe. Korzystając z ich oferty można mieć pewność, że efekt finalny będzie rewelacyjny!

Sprawdź garaże na CGT.

Dodaj komentarz