Bezprzewodowy Internet przyszłością ludzkości

Bezprzewodowy Internet przyszłością ludzkości

Zastanawiałeś się, jak będzie wyglądać przyszłość? Czego będzie pełna? Co zaprezentuje? Możemy wyciągnąć pewne wnioski, sugerując się teraźniejszością. Zauważając, że żyjemy szybko i prędko, chcemy osiągnąć jak najwięcej, z każdego miejsca świata. Mobilność jest czymś pożądanym. Lubimy smartfony, lekkie laptopy. To, czego nienawidzimy, wiąże się z ograniczeniami, dlatego też wszelkie kable przechodzą do lamusa. Idealnym rozwiązaniem jest Internet bezprzewodowy – dlaczego?

Kiedyś kontra…

Kiedyś, aby podłączyć się do sieci i czatować ze znajomymi, należało odpalić komputer, który podłączony kabelkiem do wirtualnego świata, przenosił nas do innej rzeczywistości. Alternatywą były SMS-y, które nadal odnajdują swoich zwolenników. Podążając jednakże ścieżką pełną innowacji, zdecydowaliśmy zerwać z limitami. Internet można spotkać wszędzie, na rogu największego skrzyżowania, w sklepie spożywczym, w windzie i nad morzem. Pracując zdalnie, pragniemy włączyć komputer i nie zastanawiać się – jest ten kabel czy go nie ma? Popularne na całym świecie Wi-Fi oferuje nieograniczone możliwości. Możemy z niego korzystać, nieważne czy skaczemy na bungee, czy dzielimy się pięknym widokiem, z malowniczego Lazurowego Wybrzeża, ze znajomymi.

Dziś

Internet bezprzewodowy otworzył nam oczy i pokazał nowe możliwości, z których aktualnie nie jesteśmy już w stanie zrezygnować. Do modemu może być podpiętych kilka (czasami kilkanaście czy kilkadziesiąt) urządzeń technologicznych, o różnym charakterze i przeznaczeniu – niezależnie od tego, czy jest to telewizor, czy tablet. Idąc za ciosem, technologiczni giganci prześcigają się kolejnymi zwariowanymi, ale oryginalnymi pomysłami, poprzez wprowadzanie np. wirtualnych asystentów głosowych, które bez bezprzewodowego Internetu, nic by nie znaczyły.

Dodaj komentarz