Cechy charakterystyczne dla produktów marki Villeroy&Boch

Cechy charakterystyczne dla produktów marki Villeroy&Boch

Villeroy&Boch to marka, wobec której nikt nie jest w stanie pozostać obojętnym — nowoczesny design w połączeniu z tradycją i bardzo wysoką jakością to gwarancja udanego zakupu dla każdego, nawet tego najbardziej wymagającego klienta.

Villeroy&Boch – oferta

Villeroy&Boch to firma istniejąca na rynku już od XVIII wieku, głównymi produktami tej marki są przede wszystkim artykuły przeznaczone do łazienek (w tym umywalki, miski WC, brodziki, a nawet ogrodowe wanny SPA) oraz glazura — warto wiedzieć, że płytki podłogowe tego producenta znajdowały się nawet na okręcie Titanic. Kolejnymi produktami w katalogu tego producenta jest armatura kuchenna, meble ogrodowe, oświetlenie oraz zastawa porcelanowa, która ma szereg swoich wiernych fanów w wielu krajach na całym świecie.

Cechy charakterystyczne produktów marki Villeroy&Boch

– jakość i nowoczesne technologie

Cechą, która szczególnie wyróżnia produkty tej marki jest przede wszystkim jakość, w przypadku ceramiki łazienkowej projektanci zadbali o każdy detal, a nowoczesne rozwiązania takie jak niwelowanie problemów z osadzaniem się kamienia, z pewnością przypadną do gustu niejednemu, który miał okazję walczyć z tym nierównym przeciwnikiem.

– wyjątkowy design w połączeniu z funkcjonalnością

Wyjątkowy design to coś, co z pewnością wyróżnia markę Villeroy&Boch – za swoje osiągnięcia firma otrzymała wiele nagród, w tym prestiżową Red Dot Design Award czy German Design Award. Projektantom marki Villeroy&Boch udaje się znakomicie wyczuwać trendy oraz łączyć nietypowe linie i kształty z funkcjonalnością, którą doceniają konsumenci. Wyjątkowy design to również estetyczne i zwracające uwagę wykończenia oraz precyzyjne wykonanie, które powoduje, że produkty tej marki budzą prawdziwy zachwyt.

– niepowtarzalne wzornictwo

Ciekawe i niepowtarzalne wzornictwo, szczególnie widoczne jest w porcelanowej zastawie stołowej, w której często widoczne są różnego typu motywy roślinne oraz zabawa kolorami. W ofercie firmy znajdują się produkty wykonane zarówno w klasycznym i eleganckim stylu, jak i te romantyczne, a nawet rustykalne, co daje wyjątkowe możliwości aranżacji stołu — odważne łączenie różnorodnych stylów to kolejna z cech wyróżniających markę Villeroy&Boch i sprawiająca, że klienci nie przechodzą wobec niej obojętnie. Nietuzinkowe formy takie jak np. fantazyjnie wygięte sztućce czy kieliszki o niebanalnym kształcie sprawią, że każdy stół będzie wyglądał wyjątkowo.

Produkty marki Villeroy&Boch to prawdziwa gratka dla ludzi ceniących połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem, warto samemu na własnej skórze przekonać się, że innowacyjność to słowo znakomicie oddające to, czym cechują się produkty tej znanej na całym świecie, niemieckiej marki.

Dodaj komentarz