ID HD w ofercie Cyfrowego Polsatu

ID HD w ofercie Cyfrowego Polsatu

television-009-617x41617 kwietnia br. do oferty Cyfrowego Polsatu dołączył ID HD od Discovery Networks – kanał tematyczny poświęcony trzymającym w napięciu śledztwom, zbrodniom, pełnym emocji historiom, dramatom i tajemnicom. Stacja znalazła się w podstawowym pakiecie Familijnym Max HD.

Nowy kanał ID HD zajął 130 pozycję na liście Cyfrowego Polsatu i wzbogaci jeden z najpopularniejszych pakietów – Familijny Max HD. Jest dziesiątym kanałem z rodziny Discovery w ofercie największej polskiej platformy satelitarnej.

ID HD fascynuje widzów dzięki sugestywnym i pełnym emocji historiom, w których gra toczy się o najwyższą stawkę, napięcie narasta z minuty na minutę, a zaskoczenie przynosi ulgę i satysfakcję. Kanał dostarcza swoim widzom najbardziej intrygujące opowieści, bardzo osobiste i intymne szczegóły historii przyjaciół, rodzin i bliskich, co wzbudza empatię, współczucie i buduje zaangażowanie. Prawdziwe historie zaskakują, szokują i trzymają w napięciu aż do samego końca.

Pakiet Familijny Max HD wraz z nową stacją od Discovery Networks zapewnia dostęp 98 kanałów dla całej rodziny, w tym 20 w jakości HD. Klienci tego pakietu przez 4 pierwsze miesiące, które są zwolnione z opłat abonamentowych, mogą dodatkowo oglądać kanały z pakietów Film HD i Sport HD, a także treści z pakietu IPLA MIX w ramach największej telewizji internetowej IPLA. Po okresie promocyjnym klient sam decyduje, z jakich pakietów korzysta i ma możliwość ich swobodnej zmiany podczas całego okresu trwania umowy.

Na liście kanałów Cyfrowego Polsatu znajduje się obecnie ponad 140 kanałów polskojęzycznych i ponad 40 stacji w jakości HD. 10 stacji w ofercie operatora to propozycje od Discovery Networks: ID HD, ID, TLC, TLC HD, Discovery, Discovery HD, Animal Planet, Animal Planet HD, Discovery Turbo Extra, Discovery Science. Oprócz stacji kodowanych, dekodery Cyfrowego Polsatu zapewniają dostęp do ponad 500 kanałów FTA.

Dodaj komentarz