20 lat gwarancji na zlewozmywak z tegranitu

20 lat gwarancji na zlewozmywak z tegranitu

zmywakZ okazji 20-lecia swojego istnienia, firma Teka Polska przygotowała wyjątkową ofertę. Każdy zainteresowany, który w terminie od 1 marca do 31 grudnia 2014 kupi zlewozmywak z tegranitu, otrzyma aż 20 lat gwarancji. Aby móc skorzystać z tej wyjątkowej oferty wystarczy po zakupie dowolnego modelu zarejestrować go w Systemie Rejestracji Gwarancji do dnia 31 grudnia 2014 r.

Jednym z produktów objętych promocją jest zlewozmywak Teka Lumina. Dzięki połączeniu dwóch wyjątkowych materiałów kwarcu i akrylu, zlewozmywak sprawia wrażenie kamiennego, dodatkowo jest trwały i łatwy w utrzymaniu. Odporność na promienie UV, zarysowania, pęknięcia czy wysokie temperatury to dla niego „pestka”.

teka_lumina_onyksJak podkreśla Specjalista ds. Sprzedaży sklepu Goracakuchnia.pl: „Zlewozmywak z tegranitu Lumina ma jedną dużą komorę o głębokości 19,5 cm, która umożliwia swobodne wykonywanie codziennej pracy. Dzięki temu, że komora jest dość obszerna i głęboka z łatwością umyjemy w niej duży garnek. Komfort pracy zapewnia również bardzo praktyczny ociekacz, na którym można suszyć naczynia.„

Zlewozmywak ten jest odwracalny, co pozwala nam samodzielnie decydować, z której strony będzie znajdowała się jego główna komora. Każdy ze zlewozmywaków marki Teka został zaprojektowany w sposób umożliwiający płynną i łatwą pracę, dzięki czemu usprawni codzienne obowiązki.

Model TEKA Lumina dostępny jest aż w 4 kolorach w sklepie Goracakuchnia.pl. Zdecyduj sam, który kolor najbardziej pasuje do Twojej kuchni i skorzystaj z niepowtarzalnej promocji!

Dodaj komentarz