Nowość! Ekogroszek Pro – produkt premium dla wymagających!

Nowość! Ekogroszek Pro – produkt premium dla wymagających!

ekoLider w produkcji węgla pakowanego Tani Opał rozszerzył ofertę handlową o nowy produkt. Do licznej grupy materiałów opałowych dołączył ekogroszek Pro – węgiel wyróżniający się najwyższą wartością opałową, wysoką wydajnością i ekskluzywnym opakowaniem. Produkt klasy premium zaspokoi oczekiwania energetyczne najbardziej wymagających.

Tani Opał do swojej oferty wprowadza nowy produkt, który zmieni postrzeganie ekogroszku klasy premium. Ekogroszek Pro posiada wszystkie cechy węgla idealnego. Wysoka energetyczność, ekskluzywne opakowanie oraz wyjątkowa dostępność (sklep internetowy i markety), to elementy, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

logotyp_tani_opal_m
Ekogroszek Pro – luksus dla wymagających – to węgiel wyróżniający się najwyższą wartością opałową, sięgającą poziomu 28-30 MJ/kg, przeznaczony do stosowania w kotłach z automatycznym podajnikiem. Najwyższa dostępna energetyczność gwarantuje najwyższe ciepło spalania (30-32 MJ/kg). Węgiel o granulacji 5-25 mm posiada wilgotność rzędu 2-5%. Charakteryzuje się niskimi parametrami produktów powstałych po spaleniu: 6-9% popiołu i znikomej wartości emisji siarki 0,4-1%. Ekskluzywny produkt marki Tani Opał rekomendowany jest osobom oczekującym wysokich i równomiernych efektów spalania oraz długofalowych rezultatów grzewczych. Znakomite walory techniczne ekogroszku Pro podkreśla nowoczesna estetyka nowej linii opakowań oraz ich dopracowana funkcjonalność. Produktowi patronuje grafika zwierzaka – wilka, który troszczy się o odpowiednią temperaturę w ogrzewanych pomieszczeniach, bowiem sam w warunkach naturalnych doskonale radzi sobie z chłodem. Worki-torby o wadze 25 kg wyposażono w wygodną rączkę ułatwiającą przenoszenie i zasypywanie podajnika. Produkt dostępny jest już w sklepie internetowym www.taniopal.pl oraz w wybranych marketach wielkopowierzchniowych o profilu budowlanym.

nowosc_ekogroszek_pro_tani_opal_m

Czarne złoto dla profesjonalistów – ekogroszek Pro
Najnowszy produkt firmy Tani Opał ekogroszek Pro pozwoli szybko osiągnąć zadaną temperaturę przy jednoczesnym niewielkim zaangażowaniu w obsługę c.o. Tej wysokiej klasy opał gwarantuje maksymalne wykorzystanie możliwości kotła grzewczego. Ekogroszek Pro przygotowany został z myślą o profesjonalistach, którzy dzięki znajomości swoich urządzeń grzewczych i odpowiednim ustawieniom kotła osiągną ciepło w ogrzewanych wnętrzach przy jednoczesnym optymalnym i niezbyt wysokim zużyciu produktu. Produkt w najwyższej kategorii energetycznej wyznacza nowy trend, polegający na wypracowaniu w krótkim czasie, podczas spalania wysokich parametrów cieplnych. Dostarczone wysokie temperatury w pomieszczeniach równoważone są proporcjonalnym i równomiernym zużyciem węgla. Ekogroszek Pro doskonale sprawdza się podczas spalania metodą górą i dolną. Dodatkowymi plusami spalania ekogroszku Pro jest znikoma emisja pyłów i zanieczyszczeń do atmosfery oraz eliminacja procesu gromadzenia się sadzy. Dzięki prawidłowo ustawionym parametrom kotła i wysokiej energetyczności ekogroszku mamy pewność, że do komina dostarczane są czystsze spaliny, a ciepło na długo utrzymuje się w budynku.

Dodaj komentarz