Szukasz schodów do swojego ukochanego domu? Postaw na firmę Jurrex!

Szukasz schodów do swojego ukochanego domu? Postaw na firmę Jurrex!

Z pewnością chcesz, żeby Twój dom był perfekcyjny w każdym calu. Dbasz o odpowiedni rodzaj dachu, trwałość ścian i podłóg, a na końcu – o pasującą do siebie stylem aranżację wszystkich pomieszczeń. Czy pamiętasz jednak o schodach?

Schody mają także inne funkcje niż doprowadzenie Cię z dołu na górę i odwrotnie. To także bardzo ważny element dekoracyjny. Schody rzucają się w oczy od razu, więc musisz zadbać o to, by były nie tylko trwałe, ale także estetyczne i ze smakiem.

Firma Jurrex to producent schodów z Katowic, na którego warto postawić. Dlaczego?

Rozbudowana oferta dopasowana do potrzeb klientów

W jego ofercie znajdziesz wiele różnych modeli schodów:

  • drewnianych na beton,
  • policzkowych,
  • półkowych,
  • giętych,
  • na konstrukcji stalowej.

Jurrex tworzy także schody na indywidualne zamówienie – wystarczy, że dostarczysz interesujący Cię projekt.

Znakomici fachowcy

Szeregi firmy Jurrex zasilają specjaliści, którzy zajmują się projektowaniem oraz konstrukcją schodów od kilkudziesięciu lat. Posiadają zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną w tym temacie. Ponadto cechują się profesjonalizmem, ponieważ pracują w oparciu o najwyższe standardy jakościowe i przestrzegają wszystkich terminów realizacji.

Własny park maszynowy

Jeśli mowa o dobrej firmie produkcyjnej, to koniecznie z własnym parkiem maszynowym – i tak jest w przypadku przedsiębiorstwa Jurrex. Dzięki nowoczesnym sprzętom zgodnym z obowiązującymi trendami oraz zasadami bezpieczeństwa, zespół jest w stanie wyprodukować praktycznie każdy rodzaj schodów – nie ma rzeczy niemożliwych!

Nie tylko produkcja

W fimie Jurrex załatwisz każdą sprawę związaną ze schodami. Możesz tam liczyć na kompleksową i profesjonalną obsługę – od dokonania pomiaru, przygotowania wizualizacji w 3D, po profesjonalny montaż na terenie Śląska i okolic. Szybko, łatwo i bezboleśnie!

Atrakcyjne ceny

Pewnie zastanawiasz się, jak to możliwe, skoro oferowane produkty są najwyższej jakości? Firmie Jurrex udało się zachować relatywnie niską, przystępną cenę schodów zwłaszcza dzięki własnemu parkowi maszynowemu. Stała produkcja na swoim terenie obniża wiele kosztów z nią związanych. Możesz cieszyć się pięknem i trwałością schodów bez nadszarpniętego portfela!

Zapraszamy do zakupów!

Dodaj komentarz